Inschrijven voor teams en PK’s voor seizoen 2025/2026

Begin juni is het weer tijd om zowel teams voor de competities als individuele spelers voor persoonlijke kampioenschappen of bokalen in te schrijven voor het seizoen 2025/2026. Dit geldt voor zowel de dag- als avondbiljarters. De planning hiervoor is in concept bekend en kunt u terugvinden op het raam naast de deur naar de barruimte.
De teamleiders worden nog apart benaderd over de inschrijvingen van hun teams.

Team B2 (driebanden, avondcompetitie) heeft nu nog 3 spelers (Paul Arkesteijn, Anton Anderson en Joop Scheepers en zoekt met smart nieuwe spelers. Heeft u interesse, neem even contact op met Paul (pmarkesteijn@hotmail.com).

Mede door de toegenomen interesse voor het driebandenspel proberen we ook een 2e team voor de dagcompetitie driebanden klein bij elkaar te krijgen (wedstrijden op vrijdag).

Ook voor libre en/of bandstoten kunt u zich nog aanmelden voor zowel de dag- als avond PK’s.

Wilt u meer weten over deze activiteiten en eventueel ook actief hieraan meedoen, neem dan contact op met Gerrit de Graaf of Cor Weijers voor meer informatie.