Verslag Driebanden open 2025

Auteur: Marcel van den Blink

Beste Rietlanders en deelnemers,

Zaterdag 26 juli was het weer zover, de tweede editie van het Rietlander Driebanden Klein Open vond plaats bij onze vereniging. En wat was het leuk om te zien dat er dit jaar nóg meer animo was dan vorig jaar!

Ook spelers van buiten onze club hadden weer de weg naar ons toernooi gevonden: 21 van de 36 deelnemers kwamen van andere verenigingen.

Na een korte opening door Cees Lageweg gingen we om 09:30 van start. Er werd fanatiek gebiljart, maar natuurlijk ook lekker gegeten en gedronken. Gelukkig wilden Jan Goudswaard en Jeanette & Ben Bastiaanse weer helpen achter de bar en met de lunch. Super bedankt allebei!

Zoals altijd bleek weer dat een hoger moyenne niet alles zegt – tot de 10 caramboles kan alles gebeuren. Spannende partijen dus, en verrassende uitslagen!

Een paar leuke weetjes:

  • Hoogste serie: gedeeld tussen Gerard Plaats, Rien Tabak en Cees Lageweg een mooie serie van 6 caramboles.
  • Kortste partij: gedeeld door Gerard Plaats en René Stronks, beiden in 6 beurten uit.

In de halve finale wist Rien Tabak het nog spannend te maken tegen Cees Lageweg met een serie van 6, maar Cees trok uiteindelijk aan het langste eind en pakte de winst in de 13e beurt.

De troostfinale om plek 3 en 4 werd gewonnen door Rien de la Rie, die in 18 beurten met 10–8 wist te winnen van Rien Tabak.

De finale: Cees Lageweg tegen Jan Teeuwe. Cees was op dreef en wist in 12 beurten zijn titel te behouden met een overtuigende 10–2 overwinning. Knap gedaan Cees, twee keer op rij kampioen.

 

 

Eindstand:

1e Cees Lageweg

2e Jan Teeuwe

3e Rien de La Rie

4e Rien Tabak

 

Iedereen heel erg bedankt voor jullie enthousiasme en deelname. Het was weer een geslaagde dag, en we hopen jullie volgend jaar allemaal terug te zien bij de derde editie!

Namens de organisatie een sportieve groet.